Якщо ви хочете побачити Кам'янець-Подільський, відпочинковий комплекс Мішин-СіТі пропонує Вам якісний трансфер та екскурсії.
У міста є багате минуле. Кам'янець-Подільський був великим торговим містом в 12-13 сторіччях, а також важливою історичною ділянкою на Великому Шовковому Шляху.
Свою дивовижну назву місто Кам'янець-Подільський отримало тому, що місто був закладене на кам'яному острові, який з усіх боків був оточений каньйоном річки Смотрич. Згідно з цим оповіданню, литовські князі Коріатовичи на полюванні переслідували оленя, як раптом  на очі попалася дивна ділянка місцевості в долині річки, де вони й вирішили закласти місто. Це - одна з улюблених легенд місцевих жителів. Крім того, в Старому Місті є вулиця, яка ось уже кілька століть називається вулицею князів Коріатовичив.
Кам'янець-Подільський завжди був привабливим для завойовників, тому господарями цього міста були і Галицько-Волинське князівство, й Литовське князівство, Османська імперія, Річ Посполита і навіть Російська імперія. Під час розподілу міста між османами і поляками трапилося дещо цікаве. Турки, передаючи місто у владу католицьких поляків, умовилися, що мінарет в Кам'янець-Подільському руйнувати не будуть. Будівля залишилося, однак на його вершині з'явилася статуя Діви Марії.
Кам'янець-Подільський встиг побувати столицею Української Народної Республіки, хоч і протривало це всього 8 місяців. За рішенням Симона Петлюри в 1918 році місто отримало особливе значення, тут навіть друкувалися власні гроші - так звані «петлюрівки». Іван Огієнко був призначений главою уряду. Пізніше він став засновником і першим ректором Кам'янець-Подільського Всеукраїнського університету.
Розповідати про Кам'янець-Подільський є що. І на це піде не одна година або навіть день, тому варто все побачити і почути самостійно. Повірте, в Кам'янець-Подільському відпочинок буде не тільки корисним, але й цікавим і дуже пізнавальним!